Poczuj klimat Traktu 4x4.. 11-13.IX.2015 Bieszczadzki Trakt 4x4 zgłoszenia oraz więcej info p.ciaston@wp.pl

Off-road oferta dla firm

Zajmujemy się kompleksową organizacja imprez firmowych, szkoleń dla firm z zakresu off-roadu. Jest to rewelacyjna alternatywa dla standardowych firmowych imprez integracyjnych,. Emocjonująca jazda będzie nie tylko świetną zabawą, ale też okazją do zdrowej rywalizacji i odreagowania emocji, które często towarzyszą nam w pracy.

 

Oferujemy szkolenia dla firm, podczas których przekazujemy teoretyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności dotyczące jazdy terenowej. Wyjaśnimy jak zastosować kluczowe w aktywności narzędzia oraz jak pokonać trudne przeszkody.

 

Organizujemy profesjonalne imprezy turystyczne, integracyjne dla firm. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który jest nie tylko dobry jakościowo i bezpieczny, ale również ciekawy wizualnie. Imprezy i szkolenia dla firm organizowane pod okiem naszych instruktorów to gwarancja zadowolenia oraz przeżycia niesamowitej przygody, która pozostanie w pamięci uczestników na długi czas.

 

Nasza baza samochodów obejmuje takie pojazdy jak Nissan Patrol, Jeep Wrangler, Toyota Hilux, Jeep Cheroke, Nissan Terano.