Poczuj klimat Traktu 4x4.. 11-13.IX.2015 Bieszczadzki Trakt 4x4 zgłoszenia oraz więcej info p.ciaston@wp.pl

Off-road oferta dla klientów indywidualnych

Z naszych usług z powodzeniem korzystać mogą osoby indywidualne, zainteresowane zdobyciem kluczowych umiejętności dotyczących jazdy terenowej, jak i doskonaleniem posiadanych już kompetencji.

 

Organizujemy ponad to mnóstwo interesujących imprez turystycznych, podczas których dobra zabawa jest gwarantowana. Nasza oferta jest wysoce urozmaicona. Staramy się pracować elastycznie i dopasować konkretne działania do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na pytania, propozycje, sugestie.

 

Zapewniamy nie tylko emocje na bardzo wysokim poziomie i mnóstwo atrakcji, ale też bezpieczeństwo. Korzystamy z samochodów znanych i powszechnie cenionych marek, które posiadają wszelkie konieczne funkcjonalności, niezbędne do profesjonalnego off-roadu. Trasy, jak i zadania do wykonania dobierane są w odniesieniu do tego, jaki poziom umiejętności prezentuje konkretny klient. Nieustannie poszerzamy i usprawniamy naszą bazę samochodową, dbają tak samo o jakość, jak i niebanalny design posiadanych pojazdów.