Poczuj klimat Traktu 4x4.. 11-13.IX.2015 Bieszczadzki Trakt 4x4 zgłoszenia oraz więcej info p.ciaston@wp.pl

Off-road szkolenia z jazdy

Off-road to aktywność, która potrafi wznieść człowieka na wyżyny emocjonalne. Nie mniej jednak do tego sportu potrzeba się odpowiednio przygotować. Nie wystarczą bowiem chęci i pasja do samochodów - konieczne jest zdobycie pewnej wiedzy, która pokaże nam, iż niewiele jest rzeczy, których nie są się zrobić z samochodem terenowym.

 

Szkolenia z jazdy off-roadowej pokazują jak wykorzystać pojazd, aby jechał możliwie szybko, a przy tym stosunkowo bezpiecznie. Prowadzimy zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie - zarówno jedne, jak i drugie są konieczne, jeśli chcemy zająć się aktywnością profesjonalnie i zależy nam na skutecznym nabyciu określonych umiejętności.

 

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, a przede wszystkim praktyków i pasjonatów off-roadu. Decydując się na współpracę z nami możesz obawiać się tylko tego, że zarazisz się miłością do jazdy terenowej i już nigdy nie uwolnisz się od tego uczucia.

 

Umiejętności zdobyte w trakcie szkole z powodzeniem można przetestować podczas organizowanych przez nas imprez turystycznych oraz integracyjnych.